fbpx

ATRAKCJA NA EVENT

Szukasz atrakcji na event firmowy? Chcesz zapewnić swoim współpracownikom niepowtarzalną dawkę rozrywki? Jestem iluzjonistą z Warszawy, który od ponad 6 lat występuje na wydarzeniach o różnym charakterze w całym kraju i chętnie przygotuję dla Twojej firmy dwuczęściowy spektakl, podczas którego osoby biorące udział w imprezie poczują magię na własnej skórze. Zamów profesjonalnego iluzjonistę na event i uatrakcyjnij przebieg swojej imprezy w nietuzinkowy sposób! Gwarantuję niezapomniane wrażenia dla każdego uczestnika wydarzenia! Jakie dokładnie magiczne atrakcje na imprezę mogę dla Was przygotować?

SHOW SCENICZNE

Interaktywne magiczne show pełne komedii i magii trwające 15-45 min. Podczas występu wykonuję efekty z pieniędzmi, linami i innymi przedmiotami codziennego użytku. Z pewnością zaskoczę każdego uczestnika imprezy, gwarantując przy tym świetną zabawę. Podczas występu moi widzowie mają okazję wejść na scenę i stać się częścią magicznego show! Na zakończenie pokazu jest oczywiście przewidziany tzw. efekt WOW, który zapadnie widzom w pamięci na długo! 

  • Wizualne Efekty dobrane specjalnie pod okazję na której występuję.
  • Show współtworzone z widownią
  • Połączenie Komedii i Magii
  • Gwarantowany Efekt WOW!

MAGIA Z BLISKA

Pod koniec pokazu scenicznego informuję gości, że to jeszcze nie wszystko i będę przechadzał się między stolikami i pokazywał magię z bliska. Podchodzę wtedy do stolików i wykonuję pokazy close-up, w których czaruje dosłownie na dłoniach widzów! W trakcie pokazu close-up Twoi goście mogą wszystko dokładnie sprawdzić i doświadczyć prawdziwej magii, której nie zapomną do końca życia. 

  • Magia dzieje się dosłownie w rękach widza!
  • Zaskakujące Efekty!
  • NIEZAPONIANE chwile!
  • Efekty w których to twoi goście tworzą MAGIĘ!
  • Integracja z widzami!

ILUZJONISTA NA TWÓJ EVENT!

Serdecznie zachęcam do kontaktu i zamawiania moich występów na imprezach integracyjnych i innych wydarzeniach firmowych. Oferuję nietuzinkowe i wciągające atrakcje na event firmowy, które na długo zostaną w pamięci uczestników imprezy. Chętnie zaprezentuję moje magiczne umiejętności na Twoim evencie i pomogę Wam się szybciej zintegrować. Oferuję także pokazy na wydarzeniach innego typu. Sprawdzę się również jako iluzjonista na weselu czy iluzjonista na urodziny. Mam szeroki repertuar uwzględniający zarówno pokaz iluzji dla dzieci, jak i dorosłych. Czekam na Twój telefon lub wiadomość!

Iluzjonista jako atrakcja na impreze

Pokazy iluzji z Bliska

Show interaktywne z publicznością

Show sceniczne jako Efekt WOW

Magiczne stanowisko na Event

Magia z Bliska

Płock-230
2024.04.28 Pokaz Pułtusk-1
2024.03.21 Pokaz Kraków FJ-19

Daj swoim gościom doświadczyć Niemożliwego!

Daj swoim gościom doświadczyć Niemożliwego!