fbpx

ATRAKCJA NA WESELE

SHOW NA PARKIECIE + MAGIA Z BLISKA

Szukasz nowoczesnej atrakcji na swoje wesele? Chcesz zapewnić gościom dodatkową porcję rozrywki w niesamowitej, magicznej oprawie? Jako profesjonalny iluzjonista z Warszawy występujący jednak na terenie całej Polski serdecznie polecam swoje usługi. Mam za sobą mnóstwo występów w weselnej scenerii i doskonale wiem, jaki repertuar sprawdzi się podczas takiego wydarzenia. Przygotuję dla Was intrygujący pokaz, który wciągnie wszystkich gości. Oczywiście w trakcie mojego autorskiego weselnego show, nie zapominam o najważniejszych bohaterach tego wydarzenia, czyli parze młodej. Zadzwoń do mnie śmiało, aby wspólnie wybrać najlepszy rodzaj występu!

 

Atrakcja na weselu – show sceniczne

Jako Twój iluzjonista na weselu mogę zaprezentować dla zgromadzonych gości 25-30 minutowy pokaz, w którym każdy z widzów może poznać magiczny świat iluzji i stać się jego częścią, uczestnicząc w interaktywnym show. W trakcie pokazu publiczność ma okazję doświadczyć magii z kartami, linami i innymi przedmiotami codziennego użytku. Z pewnością zaskoczę każdego, gwarantując przy tym świetną zabawę. Podczas występu widzowie mają okazję wejść na scenę i stać się częścią magicznego show na weselu! Ponadto jeden numer jest dedykowany specjalnie dla Młodej Pary, a na finał występu jeden z gości dostaje w prezencie zamkniętą butelkę wina ze swoim banknotem w środku!

MAGIA Z BLISKA

Pod koniec pokazu scenicznego informuję gości, że to jeszcze nie wszystko i będę przechadzał się między stolikami, i pokazywał magię z bliska. Podchodzę wtedy do stolików i wykonuję pokazy close-up, podczas których czaruję dosłownie na dłoniach widzów! W trakcie pokazu z bliska Twoi goście mogą wszystko dokładnie sprawdzić i doświadczyć prawdziwej magii, której nie zapomną do końca życia. 

  • Wizualne Efekty dobrane specjalnie pod okazję na której występuję.
  • Show współtworzone z widownią
  • Połączenie Komedii i Magii
  • Gwarantowany Efekt WOW!
  • Magia dzieje się dosłownie w rękach widza!
  • Zaskakujące Efekty!
  • NIEZAPONIANE chwile!
  • Efekty w których to twoi goście tworzą MAGIĘ!
  • Integracja z widzami!

Atrakcja na wesele - Show na parkiecie

Show Sceniczne

Magia z Bliska jako Atrakcja na Wesele

Pokaz Iluzji na weselu

Pokaz Iluzji na weselu Klaudii i Michała

Doświadczony iluzjonista na wesele!

Jako doświadczony iluzjonista na wesele mam na swoim koncie wiele występów na wydarzeniach tego rodzaju. Zawsze dostosowuję ostateczny repertuar mojej magii do ilości dostępnej przestrzeni, scenerii, wizji organizatorów oraz potrzeb gości. Wiem, w jaki sposób zainteresować i wciągnąć do zabawy osoby dorosłe, a jeśli na weselu pojawią się dzieciaki, będę wiedział, jak je zabawić, przedstawiając pokaz iluzji dla dzieci. Jestem magikiem, który zapewni wiele atrakcji na Twoje wesele. Potrafię zrobić niesamowite show i urozmaicić przebieg imprezy w niestandardowy sposób, znacznie różniący się od klasycznych zabaw na wesele. Angażuję do pokazów gości i daję im okazję na obserwowanie magii z bliska. Postaw na nowoczesne atrakcje na weselu i wizytę profesjonalnego iluzjonisty z Warszawy. Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się z innymi elementami mojej oferty, takimi jak: atrakcje na event firmowy czy pokaz iluzjonisty na urodziny.