fbpx

Organizując Imprezę chcemy żeby ludzie ,znajdujący się na niej, zapamiętali ją. Żeby tak się stało musi być ona wyjątkowa. Jak to zrobić? Zadbać o EFEKT WOW!

Czy Iluzjonista to dobry wybór jako atrakcja na Event?

TAK!

Dlaczego?

Ciekawość!

Dobry Iluzjonista na początku zaciekawi twoich gości. Większość ludzi będzie ciekawa co ma do pokazania i będą chcieli poczuć magię albo za wszelką cenę rozgryźć każdy sekret. Jedno jest pewne- będą oglądać show z zainteresowaniem!

Zaskoczenie!

Podczas pokazu iluzji twoi goście będą nie raz zaskoczeni jak coś się stało np. w jaki sposób karta którą trzymali w dłoniach zmieniła się na tą którą wcześniej podpisał ktoś z widowni lub w jaki sposób ich banknot przeniósł się do zamkniętej butelki wina?

Będą zaskoczeni tym że się tego nie spodziewali. A jeśli się spodziewali to prawdopodobnie będą w szoku jak to się stało.

Efekt WOW!

Przez cały występ iluzjonisty twoi goście są zaskakiwani i często rozśmieszani. Przeważnie jednak ostatni numer jest najlepszy. To jest właśnie Efekt WOW. Efekt który robi największe wrażenie i ma zapaść w pamięć na bardzo, bardzo długo!

Po występie ludzie są:

Twoi będą mieli poczucie że przez ten czas dobrze się bawili ,a dzięki efektom których nie są w stanie logicznie wytłumaczyć zapamiętają twoją imprezę!

Podsumowując będą OCZAROWANI!🪄

Jak wybrać odpowiedni rodzaj pokazu na Event?

Najczęściej wyróżnia się dwa rodzaje występów: Pokaz Sceniczny oraz Pokaz Close-up.

Jeśli nie wiesz który pokaz lepiej będzie pasował twojej imprezy po prostu zapytaj się iluzjonisty co proponuje. Przedstaw mu szczegóły Eventu takie jak:

Dobry Iluzjonista powinien doradzić ci pokaz idealny do Eventu 😉

Jeśli chcesz się skontaktować Kliknij TUTAJ!

Jak wybrać iluzjonistę który zadba o Efekt WOW?

Żeby wybrać dobrego iluzjonistę najlepiej spojrzeć na jego oceny w Google lub na portalach takich jak Wesele z Klasą.

Jako autor tego wpisu najbardziej polecam siebie. Kliknij Tutaj żeby zobaczyć opinie o moich pokazach ⭐

Zobacz też moją Ofertę i razem wyczarujmy Efekt WOW! 🪄

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.