fbpx

Iluzjonista warszawa

SHOW FAMILIJNE

Organizujesz rodzinną imprezę? Zamierzacie świętować urodziny, imieniny lub inny rodzaj jubileuszu członka rodziny? Chętnie urozmaicę Twoje wydarzenie jako profesjonalny iluzjonista na urodziny. Specjalnie przygotowany przeze mnie Pokaz Familijny, to sceniczne show pełne komedii, śmiechu i oczywiście magii dla dzieci i dorosłych! Zamów magika na urodziny w Warszawie lub innym polskim mieście i spraw mnóstwo frajdy zarówno najmłodszym, jak i starszym uczestnikom imprezy! Jestem do Twojej dyspozycji również na festynach i różnego rodzaju piknikach. Zapraszam do kontaktu!

Iluzjonista na urodziny – czego możesz się spodziewać?

Całe show przebiega na wysokim poziomie integracji z publicznością. W trakcie występu zapraszam uczestników imprezy na scenę i razem z nimi sprawiam, że NIEMOŻLIWE staje się MOŻLIWE, pozostawiając na twarzach widzów tzw. efekt WOW!

 

Mój pokaz iluzji dla dzieci i dorosłych idealnie nadaje się na imprezy rodzinne – np. festyny, komunie, chrzciny lub urodziny! Jestem doświadczonym iluzjonistą z Warszawy, który potrafi dopasować przebieg pokazu do charakteru wydarzenia. Mam za sobą mnóstwo występów na eventach różnego rodzaju. Występuję m.in. jako iluzjonista na weselu. Przygotowuję także magiczne atrakcje na eventy firmowe. Doskonale wiem, co zrobić, by przyciągnąć uwagę gości i sprawić, że na ich twarzach pojawi się szok i zaskoczenie. Moje pokazy to niepowtarzalna okazja na zobaczenie magii z bliska. Wszystkie triki są w 100% bezpieczne i odpowiednie dla dzieci. 

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu! Zamów iluzjonistę na urodziny już teraz i uatrakcyjnij przebieg swojej imprezy w magicznym stylu!

Na twoim wydarzeniu prawdopodobnie sprawdzą się również warsztaty lub Magia z Bliska

Show Familijne

Występy familijne w Galerii Handlowej

Otwarte Show w Domu Kultury

Warsztaty iluzji dla dzieci

Daj swoim gościom doświadczyć Niemożliwego!