fbpx

Iluzjonista warszawa

ILUZJONISTA NA TARGI

Na targach najważniejsze jest to żeby jak najwięcej osób zapoznało się z ofertą twojej firmy ,a potem z niej skorzystało. Jednak żeby tak się stało najpierw trzeba zwrócić ich uwagę. Jak to zrobić gdy na targach jest cała masa innych firm walczących o tą uwagę?

 

Wyobraź sobie że koło stanowiska twojej firmy jest iluzjonista który „zaczepia” przechodzących ludzi i pokazuje im kilka sztuczek ,a potem przekazuje grupę OCZAROWANYCH ludzi żeby przedstawiciel firmy opowiedział im o ofercie. Osoby te nie tylko zapoznają się z twoją ofertą ale też na 100% zapamiętają to stanowisko i będą mieli pozytywne skojarzenia z twoją Marką przez to że to właśnie dzięki niej mogli zobaczyć coś NIEMOŻLIWEGO!

iluzjonista warszawa

Jak to wygląda?

Zatrzymuję osoby przemieszczające się w pobliżu stanowiska firmy aby pokazać im coś NIEMOŻLIWEGO. Wykonuję dla nich krótki 5-10 min pokaz podczas którego łapię z nimi bezpośredni kontakt i w którym cały czas przewija się logo firmy. Gdy są już dosłownie OCZAROWANI przekazuję ich uwagę osobie która przedstawia ofertę firmy.

 

Co zyskasz?

 

Tak jak pisałem wyżej dzięki takiej Atrakcji nie tylko przykujesz uwagę potencjalnych klientów i przedstawisz im ofertę ale też masz pewność że zapamiętają twoje stanowisko ,a co za tym idzie ofertę i firmę! Dodatkowo będą mieli miłe skojarzenia co na pewno będzie miało wpływ na późniejszą współpracę!

Czy warto?

Oryginalność stanowiska.

➔ Przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów do stanowiska.

Efekt WOW na potencjalnym kliencie

➔ Ludzie na pewno zapamiętają stanowisko twojej firmy ponieważ to właśnie na nim doświadczyli czegoś NIEMOŻLIWEGO!

GALA SPORTU W PIASECZNIE

„Profesjonalne podejście. Ciekawe sztuczki. Z wielkim zainteresowaniem oglądany przez publiczność. POLECAM!!!”

Występ na Weselu

„Extra show dla gości weselnych. Mega profesjonalizm i przemiła obsługa eventu:) Dobra zabawa i dla małych i dla dużych. Goście mega zadowoleni z występu;) Franek is the best!!!”

Występ na Festynie

„Wspaniały młody człowiek – gościliśmy Go na naszej corocznej imprezie z okazji Dnia Dziecka.
Dzieci, oraz dorośli byli pod wrażeniem. Dziękujemy, Pozdrawiamy, Polecamy!
~Organizatorzy”

Pokaz na Evencie Firmowym

„Pan Franek mlody czarujacy artysta , swietnie wcielony w role magika 🙂
z show Pana Franka impreza nabiera innego magicznego wyrazu 🙂
zdecydowanie polecam :)”

MASZ PYTANIA?