SPRAWDŹ OPINIE

ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️

18 OPINII

36 OPINII

"Mega wystep i profesjonalna obsługa imprezy:) Goście bardzo zadowoleni atrakcją zarówno małe Szkraby jak i Sedziwi Seniorzy. Gwarantowana zabawa dla każdego:) Franek is the best:)!"
Ewelina
Weselezklasa.pl
"Wybranie Franka na nasze przyjęcie weselne było strzałem w 10! Goście zachwyceni! Sama jestem w szoku jak on czaruje. Byłam pewna, że sztuczka w której razem z (już😁) mężem bierzemy udział nie wyjdzie, bo przecież stoję obok i wszystko widzę, a Franek tak zaczarował, że do dzisiaj nie wiem kiedy co i jak. Zaskoczenie gwarantowane! Dla nas jest Mistrzem w tym co robi! 😁 I gorąco polecamy jego usługi!"
Marta i Piotr
Weselezklasa.pl.pl
"Można pomyśleć, że skoro młody to może pojawić się brak profesjonalizmu, nic bardziej mylnego! Widać, że iluzja to jego pasja. Program i sposób prezentacji ciekawy i co najważniejsze w kulturalny sposób radzi sobie z "cwaniakami, którzy wiedzą lepiej" 😉 Po pokazie wszyscy byli zadowoleni i pod wrażeniem"
Marta
Weselezklasa.pl
"Wspaniały młody człowiek - gościliśmy Go na naszej corocznej imprezie z okazji Dnia Dziecka. Dzieci, oraz dorośli byli pod wrażeniem. Dziękujemy, Pozdrawiamy, Polecamy! "​
Organizatorzy
Dnia dziecka​
"Profesjonalne podejście. Ciekawe sztuczki. Z wielkim zainteresowaniem oglądany przez publiczność. POLECAM!!!"
Organizatorzy Gali Sportu
Opinia na Google
5/5

JAK WYGLĄDA POKAZ?

JAK MOŻE WYGLĄDAĆ POKAZ?

OCZAROWANI PRZEZE MNIE

ILUZJONISTA Franek Jodłowski | TENODMAGIII