fbpx

Zastanawiasz się czy warsztaty iluzji dla dzieci to dobry pomysł?

Odpowiedź brzmi TAAAAK!

DLACZEGO?

Już tłumaczę, po pierwsze iluzja rozwija kreatywność.

Żeby dobrze zaprezentować jakiś numer najpierw trzeba wymyślić do niego prezentacje!

Często też jedna technika np. sprawiania że moneta zniknie ma zastosowanie w 10 albo i więcej numerach i tylko od nas zależy co wymyślimy, a myśląc nad nowymi rozwiązaniami ćwiczymy kreatywność ;D

p[okaz iluzji dla dzieci

Po drugie PEWNOŚĆ SIEBIE!

Dzięki iluzji można bardzo łatwo zdobyć pewność siebie, sam jestem tego przykładem. Gdy zainteresowałem iluzją ponad 5 lat temu byłem bardzo nieśmiały. Bałem się zagadać do kogokolwiek nieznajomego ,a i przy rozmowie ze znajomymi czasami się stresowałem, teraz między innymi dzięki iluzji nie mam problemu żeby podejść do obcej osoby pokazać jej MAGIĘ lub występować na scenie przed 300 osobami.

Po Trzecie PASJA

Bardzo możliwe że iluzja wciągnie twoje dziecko do tego stopnia że stanie się to jego pasją, pasją którą będzie mógł pochwalić się przed znajomymi/ rodziną ,a może w przyszłości stanie się to jego zawodem.

Może być też tak że będzie to chwilowa zajawka na dwa miesiące o której później dziecko zapomni i już nigdy do tego nie wróci ale czas który na to poświęci na pewno nie będzie zmarnowany ponieważ nawet kilka lat później będzie mógł przypomnieć sobie jeden numer i zaskoczy znajomego na imprezie czy dziewczynę na randce (albo chłopaka :P).

warsztaty z iluzji dla dzieci

Przekonałem cie?!

ŚWIETNIE SIĘ SKŁADA!

Jeśli chcesz możesz zapisać swoje dziecko na warsztaty iluzji KLIKAJĄC TUTAJ. Warsztaty iluzji dla dzieci są prowadzone przeze mnie jako zawodowego iluzjonistę we współpracy z DOK Ursynów.

Podczas warsztatów twoje dziecko nauczy się prostych ale efektownych sztuczek które pozwolą mu zaskoczyć innych, zintegruje się z innymi małymi magikami ale też będzie mogło zobaczyć jak wygląda praca magika i że MAGIA to coś więcej niż sztuczka i sekret który za nią stoi ;D


Jeśli chcesz możesz też zapytać TUTAJ o indywidualne warsztaty iluzji z przyjazdem do domu lub o Magiczne SHOW na imprezę!