fbpx

Magiczne Show jako Zabawa Weselna?!

Organizujesz wesele i zastanawiasz się jakie atrakcje i zabawy weselne zorganizować dla swoich gości? A może wpadł Ci do głowy pomysł żeby na swoją imprezę zaprosić Magika ale nie jesteś pewien czy to dobry pomysł? Już śpieszę z odpowiedzą na to pytanie. Jest to najlepsze co możesz zrobić i w tym artykule wyjaśnię Ci DLACZEGO WARTO!

Iluzjonista na weselu?! Zalety:

  1. Orginalność

Mimo częstych obaw pary młodej przed zaproszeniem Iluzjonisty na swoje wesele, jest to naprawdę świetna atrakcja dla nich samych i dla ich gości. Obawy te są zwykle spowodowane tym, że nie widzieli nigdy magika na weselu. To jest właśnie jedna z rzeczy, która wyróżnia Pokaz Iluzji od innych zabaw weselnych- ORYGINALNOŚĆ! Zabawy typu przechodzenie pod sznurkiem, pociąg czy inne tego typu atrakcje są na prawie każdym weselu.

 

No właśnie! Na PRAWIE każdym!

pokaz iluzji jako atrakcja na wesele

 

Mimo tego że każda Para Młoda chce mieć wyjątkowe wesele to tylko mała część wesel się czymś wyróżnia. Więc jeśli chcesz żeby Twoje wesele było naprawdę wyjątkowe i żeby inni je tak zapamiętali zadbaj przede wszystkim o oryginalne zabawy weselne!

 

Pokaz Iluzjonisty właśnie z tego powodu jest Idealny ponieważ jest Oryginalny i Zaskakujący. Jeśli zaprosisz Magika na wesele to gwarantuję że po imprezie usłyszysz „Ale miałeś super pomysł z tym magikiem. Nigdy czegoś takiego nie widziałem!”.

pokaz iluzji jako zabawa weselna

2. Zaskoczenie

Kolejną zaletą wyboru Iluzjonisty zamiast innych zabaw weselnych jest ZASKOCZENIE. Wspomniałem o tym już wcześniej ale teraz nie chodzi mi o zaskoczenie gości spowodowane tym, że pierwszy raz widzą taką atrakcję na weselu. Chodzi mi o zaskoczenie spowodowane np,. tym że Magik wziął podpisany przez nich banknot, sprawił że pieniądz zniknął, a na koniec pojawił się w nieotwartej butelce wina, którą goście dostali na pamiątkę.

 

Show Iluzjonisty jest pełne rzeczy Niemożliwych, które są dla widzów zaskakujące i które wywołują w nich emocje. A emocje te sprawiają, że pokaz ten staje się Wyjątkowy i Magiczny. Natomiast jeśli coś jest Wyjątkowe to zapada w pamięć. Więc jeśli iluzjonista zrobi dobre show ludzie je zapamiętają przez co zapamiętają też imprezę na której to się wydarzyło. I to nie zapamiętają tej imprezy jako jakiegoś tam wesela na którym napili się wódki, potańczyli i tyle. Zapamiętają tą imprezę jako Wyjątkowe Wesele, na którym doświadczyli czegoś NIEMOŻLIWEGO!

 

3. Integracja

Pokaz magii różni się od innych występów artystycznych np. firm show tym, że podczas tego pokazu artysta ma bezpośredni kontakt z publicznością Właśnie z tego powodu show jest formą integracji. Iluzjoniści często biorą kogoś z publiczności do pomocy w efekcie, a kto nie lubi oglądać znajomej twarzy na scenie? Dlaczego jeśli magik weźmie jedną osobę z publiczności do pomocy przy efekcie wszyscy odrazu są bardziej zainteresowani? Magik przez to może zintegrować się z publicznością podczas pokazu. Publiczność natomiast integruje się podczas pokazu i nawet po nim jeśli dwie osoby na weselu się nie znają to będą miały świetny temat do rozmów więc też będą miały okazję się zintegrować!

IMG_2073
IMG_2191
IMG_2123

Czy goście będą zainteresowani taką atrakcją?

Większość ludzi widziało Iluzjonistę tylko w TV lub w internecie. Zapraszając Magika na swoją imprezę dajesz im niespotykaną możliwość zobaczenia czegoś, co do tej pory widzieli tylko na ekranie, na żywo. Jeśli Twoi goście widzieli wcześniej magika na ekranie napewno będą chcieli zobaczyć jego występ na żywo. Będą chcieli sprawdzić czy ten Magik, który występuje na żywo też robi tak niesamowite rzeczy co ten, którego widzieli w telewizji.

 

Jeśli jednak Twoi goście nigdy nie widzieli Magika ani w TV ,ani w internecie też powinni być zainteresowani tym co Iluzjonista będzie miał do pokazania, ponieważ jest to dla nich coś nowego. A jeśli jest to coś nowego to będą chcieli to poznać i zobaczyć jak to wygląda.

 

Jest też oczywiście trzecia opcja. Osoby które będą na twoim weselu mogły już kiedyś widzieć pokaz iluzjonisty na żywo. Wtedy również powinny być zainteresowane występem, ponieważ będą chcieli zobaczyć czy ten magik tez ich zaskoczy.

 

Jakie rodzaje pokazów wybrać jako zabawy weselne?

iluzjonista warszawa jako atrakcja na wesele

Pokaz iluzji jako atrakcja na imprezę jest dobrym pomysłem dlatego, że można go dopasować pod każdy event tak aby tam pasował idealnie. Trzeba tylko wybrać odpowiedni rodzaj pokazu.

No właśnie….. Wybrać odpowiedni rodzaj pokazu….

Ale jaki jest odpowiedni rodzaj pokazu na wesele?

Według mnie na weselu idealnie sprawdza się Pokaz Sceniczny i potem Pokazy Close-up. Pokaz Sceniczny jest dla wszystkich gości. Iluzjonista zbiera publiczność na parkiecie i wykonuje swoje 20-30 minutowe show. Pokaz ten najczęściej odbywa się z udziałem publiczności, która bierze czynny udział w tym co się dzieje na scenie. Pokaz Close-up to pokazy magii z bliska. Polega to na tym że iluzjonista podchodzi do mniejszych grupek osób na weselu i pokazuje im efekty z bliska, często nawet na ich rękach.

O której godzinie najlepiej zaplanować pokaz?

Z doświadczenia wiem że najlepsza pora na występ jest to 21-22.

 

Przeważnie odrazu po przyjeździe na sale jest gorący posiłek, potem pierwszy taniec po którym goście zaczynają wychodzić na parkiet. Potem ,przeważnie o 20-21, jest drugie danie gorące po który najlepiej jest zaplanować występ iluzjonisty.

 

DLACZEGO?

 

Po tym jak ludzie wejdą na parkiet po pierwszym tańcu, wybawią się i najedzą drugim daniem gorącym, chcą nowych atrakcji. Wtedy właśnie idealną atrakcją weselną będzie Pokaz Iluzji.

 

Jak goście zjedzą Iluzjonista zaprasza ich na parkiet, zapowiadając swój pokaz. Ustawia publiczności i zaczyna występ.

 

Na koniec występu Magik mówi, że to jeszcze nie koniec i że będzie jeszcze chodził między stolikami i prezentował magię z bliska. Widzowie którzy chcą jeszcze coś zobaczyć wystarczy że podniosą rękę lub zawołają magika do swojego stołu.

Jak znaleźć iluzjonistę który dobrze poprowadzi zabawy weselne?

To proste!

 

Wcale nie musisz szukać!

 

Wystarczy że do mnie napiszesz TUTAJ i dasz mi znać jakiego pokazu potrzebujesz. TUTAJ natomiast możesz zobaczyć moją ofertę weselną i moje opinie. Jeśli będziesz miał jakieś pytania bardzo chętnie pomogę i razem sprawimy żeby Twoje wesele i zabawy weselne były MAGICZNE!